Alişan’dan Buse Varol’un doğum gününde aşk dolu paylaşım!

‘Dostlar Mahallesi’ adlı dizinin setinde tanışarak aşk yaşamaya başlayan Alişan ile Buse Varol, 2018 yılında nikâh masasına oturmuştu. 2019 yılında oğulları Burak’ın doğumu ile ilk kez anne ve baba olma mutluluğunu yaşayan çift, 2021’de kızları Eliz’i kucaklarına almıştı.

‘ÜÇÜNCÜ ÇOCUK’ SORUSUNA YANIT

Geçtiğimiz sene bir alışveriş merkezinde görüntülenen Alişan, “Üçüncü çocuk düşünüyor musunuz?” sorusu üzerine; “Çok zor. Burak kura ile bir okul kazandı, biz de sevindik ama sonra kumbaraları açtık. Eğitim için yurt dışına gönderme niyetim yok. Türkiye eğitim konusunda bence en iyi ülke. Futbola çok merakı var, ‘Futbolcu olacağım’ diyor. Arda Güler hayranı ve tanışmak istiyor onunla. Evde yatana kadar formayı üstünden çıkarmıyor. Altyapıya yazılmak isterse şu yönetim varken göndermem. Çocuk dört yaşında, daha derbi galibiyeti görmedi. Psikolojisi bozuldu, yenildiğimiz maçlardan sonra ağlıyor. Neredeyse ‘Beni neden Fenerbahçeli yaptın!’ durumuna geldi” cevabını vermişti.

“BİRLİKTE KUTLADIĞIMIZ 7’NCİ DOĞUM GÜNÜ”

Mutlu evlilikleri devam eden ikiliden Buse Varol, geçtiğimiz gün 34’üncü yaşına girdi. Eşinin doğum gününü romantik bir paylaşımla kutlayan Alişan, şöyle yazdı:

Birlikte kutladığımız 7’nci doğum günü olacak. Hayatta yapacağımız seçimler hep önemlidir. Ama en önemlisi eş seçimi ve ben bu konuda çok şanslıyım senin gibi bir eşe sahip olduğum için… Huzur verdiği için, iki tane melek verdiği için önce Allah’a sonra sana teşekkür ederim aşkım… Sağlıkla, sevgiyle bir ömür inşallah nice yaşların olsun hep birlikte… Seni seviyorum, doğum günün kutlu olsun aşkım.

“CANIM KOCAM”

Buse Varol da Alişan’ın bu sözlerine; “Canım kocam çok teşekkür ederim, evlatlarımızla el ele olalım… Ben de seni seviyorum” mesajıyla karşılık verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x