Kate Middleton aylar sonra ilk kez görüntülendi

Galler Prensesi Kate Middleton, ocak ayında geçirdiği karın ameliyatının ardından ilk kez görüntülendi. The Sun gazetesi, Middleton’un aylar sonra halk içinde göründüğünü yazmış ancak haberde Kate’in fotoğrafına yer verilmemesi kamuoyunun kafasını karıştırmıştı. Haberde, Kate ve William’ın Windsor’daki evlerinin yakınlarında bir dükkana uğradığı aktarılmıştı.

Bundan saatler sonra, olaya ilişkin görüntüler paylaşıldı. Spor kıyafetler giydiği kaydedilen Kate Middleton’ın, eşi Prens William ile beraber alışveriş yaptığı görüntülendi.

Mağazaları dolaşırken videoyu çeken 40 yaşındaki Nelson Silva, şu ifadeleri kullandı: “Bir çiftin ekmek seçtiğini fark ettim, kadın yüzünü çevirdi, sanki bu yüzü daha önce görmüşüm gibi hissettim. Tanıdıktı. Bir yerden tanıyordum. Sonra William geri döndü ve ‘Bu kişiyi tanıyorum’ diye düşündüm. Ödemeyi yaparken personele ‘Sanırım onlar onlar’ dedim. Arabama gittim ve dükkandan çıktıklarında onları filme aldım” dedi.

KATE, ÖZÜR DİLEMİŞTİ

42 yaşındaki Kate Middleton’ın estetik operasyon geçirdiği veya hamile olduğu yönündeki iddialar ortaya atıldıktan sonra, anneler günü için Kensington Sarayı’nın sosyal medya hesaplarından Prenses Kate ve 3 çocuğunun yer aldığı bir fotoğraf servis edilmişti. Paylaşımların ardından çok sayıda sosyal medya kullanıcısı, özellikle çocukların kıyafetlerindeki detaylara işaret ederek fotoğrafın üzerinde oynandığını iddia etmişti.

Fotoğrafı aboneleriyle paylaşan uluslararası haber ajansları, editöryal gerekçelerle fotoğrafı geri çektiklerini duyurmaya başlamıştı. Fotoğrafın kaynağının (Kensington Sarayı) görüntüyü “manipüle ettiğini” belirten haber ajansları, abonelerine görüntüyü kullanmama, kullanıldıysa silme tavsiyesinde de bulunmuştu.

Kate Middleton ise bir açıklama yaparak, birçok uluslararası haber ajansının ‘üzerinde oynandığı için yayımdan kaldırdığı fotoğraftaki oynama işlemlerini kendisinin yaptığını belirterek, özür dilemişti. Middleton, şu ifadeleri kullanmıştı: “Birçok amatör fotoğrafçı gibi ben de deneysel fotoğraf düzenleme denemeleri yapıyorum. Dün paylaştığımız fotoğrafın sebep olduğu karışıklık için özür dilerim. Umarım herkes çok mutlu bir anneler günü geçirmiştir.”

(DIŞ HABERLER SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x